English Lietuvių

Thursday, 02 December 2010 13:38

Lietuvos žmones sieja poreikis bendrauti, atjauta ir noras dalintis gerumu

Š. m. gruodžio 2 d. 13 val. 30 min. BNS spaudos konferencijų salėje (Jogailos g. 9/1) žurnalistams buvo pristatyta penktoji Bendrumo akcija „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“.

Konferencijoje dalyvavo akcijos iniciatoriai – Valstybinio psichikos sveikatos centro direktorė Ona Davidonienė, reklamos agentūros KREDO R prezidentė Regina Stadalnikaitė, akcijos globėjas pranciškonas kunigas Arūnas Peškaitis.

PC020068_

Read more...
 
Friday, 26 November 2010 06:19

Akcijos_plakatasBendrumo akcija „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“

 

Sutrumpėjus ir papilkėjus dienoms, už lango vis dažniau mėginant įsitvirtinti šaltukui, o parduotuvių vitrinoms pradėjus puoštis šventinėmis Kalėdų dekoracijomis, norime pasibelsti į jūsų jautrias širdis, užkrėsti jus nepagydomu gerumo virusu, kuriuo mes patys užsikrėtėme prieš penkerius metus ir negalime (o ir nenorime) pasveikti iki šiol.
Bendrumo akcijos dalyvio anketa >>>

Read more...
 
Wednesday, 24 November 2010 10:18

siuksles

Šiukšlių rūšiavimo varžybose nugalėjusi šeima vyks aplankyti Karlsoną ir Pepę Ilgakojinę!

11 šeimų sekmadienio rytą pasiraitojo rankoves ir kibo rūšiuoti šiukšles – tokią užduotį paskelbė konkurso „Kaip greitai ir gerai rūšiuoji šiukšles“ organizatoriai  VšĮ „Draugiški šeimai“  bei VšĮ „Žaliasis taškas“.

„Dvejus metus kvietėme Lietuvos šeimas stumdyti pilnus prekių vėžimėlius, o šiemet užduotis buvo ne ką paprastesnė – kiekviena šeima gavo po maišą šiušklių ir kuo skubiau turėjo išrūšiuoti jas į 3 mažesnius maišelius.

Read more...
 
Wednesday, 17 November 2010 11:19

paskutinis2Tarptautinė nerūkymo diena

 Pasaulio sveikatos organizacija nuolatos pabrėžia, kad tabakas ir jo gaminiai nėra įprasta prekė. Prekyba tabako gaminiais reikalauja ypatingo teisinio reguliavimo.

2004 m. Lietuvos ratifikuotoje Pasaulio sveikatos organizacijos Tabako kontrolės pagrindų konvencijoje nurodytos efektyviausios rūkymo paplitimo mažinimo gairės, priemonės, kaip ratifikavusios konvenciją šalys turėtų mažinti tabako vartojimą ir priverstinį kvėpavimą tabako dūmais.

Read more...
 
Tuesday, 16 November 2010 12:09

Valstybinis psichikos sveikatos centras kartu su Lietuvos socialinių darbuotojų asociacija ir Lietuvos sutrikusios psichikos žmonių globos bendrija, š.m. lapkričio 24 d. organizuoja konferenciją ,,Bendradarbiavimas psichikos sveikatos apsaugos sistemoje: asociacijos patirtis ir perspektyvos“, skirtą gydytojams psichiatrams, psichologams, socialiniams darbuotojams, psichikos sveikatos slaugytojams, darbo biržų specialistams, specialiesiems ir socialiniams pedagogams. Konferencija vyks Antakalnio poliklinikos salėje II aukšte (Antakalnio g. 9, Vilnius).

Read more...
 
Thursday, 11 November 2010 13:20

daraugiski,,Draugiškame šeimai mieste AUGUECO” augunecobus sukurta vaikams ir šeimoms saugi aplinka

 

 
 

Ar kada mėginote su savo vaiku patys pasigaminti popieriaus ar muilo? O gal norėjote savomis rankomis sumaišyti šalpusnio, pušų pumpurų tinktūras, išsikepti duonos? Kada paskutinį sykį dūkote iki apsvaigimo ir statėte aukščiausią bokštą iš...saldainių popierėlių? Vis trūksta tam laiko, erdvės, noro?
Kviečiame visas mamas, tėčius, vaikus, senelius ir draugus į draugišką šeimai miestą „Augueco“, kuris atvers savo vartus lapkričio 19 d. parodoje “Vaikų šalis“. Jau antrus metus VšĮ „Draugiški šeimai“ kviečia pasibūti mieste, kuriame veiklos ras visa šeima.

Draugiski_seimai_Augu_eco_Plakatas_webui

Read more...
 
Thursday, 11 November 2010 13:20

daraugiski

Dalyvauks šiukšlių rūšiavimo varžybose ir su visa šeima keliauk pas Karlsoną ir Pepę Ilgakojinę!

VšĮ “Draugiški šeimai” ir VšĮ “Žaliasis taškas” šeimas kviečia į varžybas: “Kaip greitai ir gerai rūšiuoji šiukšles?”

Lapkričio 21 d., sekmadienį, 12 val. prie LITEXPO parodų centro, lauke vyks varžybos šeimoms “Kaip greitai ir gerai rūšiuoji šiukšles?“.

 

Read more...
 
Thursday, 11 November 2010 10:38
ilustr4
J.Araminaitė, M.Randis,
I.Aleinikova
D.Jonaitytė, A.Kriaučiunas

PSO duomenimis, Europos regione suvartojama daugiausia alkoholio visame pasaulyje. Alkoholis pripažintas vienu iš pagrindinių veiksnių, galinčių sukelti ankstyvą mirtį bei daugelį ligų. Dėl jo kaltės kiekvienais metais miršta apie 60.000 jaunų 15–29m. amžiaus europiečių.

Šių metų spalio 1-2 d. Kopenhagoje vykusioje Šiaurės alkoholio ir narkotikų politikos tinklo (NordAN[1]) metinėje konferencijoje buvo susitelkta į alkoholio ir narkotikų daromą žalą vaikams, jaunimui, šeimai bei vairavimą išgėrus. NordAN nariai keitėsi savo patirtimi ir diskutavo alkoholio kontrolės ir prevencijos klausimais.

Read more...
 
Thursday, 11 November 2010 08:21
ilustr2

Psichikos ir elgesio sutrikimų vartojant psichiką veikiančias medžiagas situacija šalyje

Valstybinio psichikos sveikatos centro duomenimis, 2009 m. pabaigoje Lietuvos asmens sveikatos priežiūros įstaigose užregistruotų psichikos ir elgesio sutrikimų, ypač vartojant alkoholį, ženkliai sumažėjo lyginant su didžiausiu atvejų skaičiumi per pastaruosius devynerius metus.

Read more...
 
Friday, 08 October 2010 07:38

ilustr1

L. Penekaitės nuotrauka “Ėjimas link...”

Spalio 10 d. – Pasaulinė psichikos sveikatos diena
Jau aštuonioliktą kartą PASAULINĖ PSICHIKOS SVEIKATOS FEDERACIJA
kasmet skelbia vis kitą aktualią šios dienos temą.
2010 metų tema:
„Psichikos sveikata ir lėtinės somatinės ligos reikalauja priežiūros tęstinumo ir integracijos“

 Pažymėdami Pasaulinę psichikos sveikatos dieną, Valstybinio psichikos sveikatos centro specialistai spalio 11 d. (pirmadienį) skelbia Atvirų durų dieną. Kviečiame visus, kam aktualūs psichikos sveikatos klausimai apsilankyti mūsų centre (Parko g. 15) nuo 12 iki 16 val.

Read more...
 
Monday, 04 October 2010 08:24

baneriukasSpaudos konferencija tema
„Smurtas prieš moteris darbe... Pasikalbėkime!“

Spalio 7 d. 11 val. BNS spaudos centre (Jogailos g. 9/1) Valstybinis psichikos sveikatos centras (VPSC) organizavo spaudos konferenciją, skirtą tarptautinio projekto „Smurtas prieš moteris darbe… Pasikalbėkime!“ baigiamajam aptarimui.

Dalyvavo Alessia Faravelli – projekto koordinatorė iš Mental Health Europe organizacijos, Lygių galimybių kontrolierė Aušrinė Burneikienė, AB „Lietuvos geležinkeliai“ Teisės ir personalo departamento direktoriaus pavaduotojas Danius Rumskas ir Valstybinio psichikos sveikatos centro specialistės Jurgita Sajevičienė ir Jelena Stanislavovienė.

Renginio nuotraukos >>>

Read more...
 
<< Start < Prev 11 12 13 14 15 16 17 18 Next > End >>

Page 17 of 18
© 2016 State mental health centre. Prašome pranešti apie netikslumus.