English Lietuvių

Įkurta Lietuvos Psichikos Sveikatos Slaugytojų Asociacija
Thursday, 19 May 2011 12:59
logo_splavotas2011 metų kovo 28 dieną įkurta Lietuvos Psichikos sveikatos slaugytojų asociacija (toliau – asociacija), siekianti suburti psichikos sveikatos srityje dirbančius specialistus ir visus  besidominčius, besirūpinančius savo psichikos sveikata. Pagrindinis asociacijos tikslas – vienyti, atstovauti narių interesams, užtikrinti kokybišką psichikos sveikatos priežiūrą ir psichinę slaugą. Asociacija planuoja aktyviai rengti psichikos sveikatos priežiūros sistemos plėtros programas, dalyvauti teisės aktų ir kitų dokumentų svarstymuose, dalyvauti vystant bei tobulinant slaugos mokslą ir praktiką, ginti asociacijos narių profesinius ir socialinius interesus, organizuoti  slaugytojų  tobulinimąsi ir kvalifikacijos kėlimą psichikos sveikatos srityje, suteikti išsamesnių žinių ir praktinių įgūdžių psichinei sveikatai formuoti bendrosios praktikos slaugytojoms.
Read more...
 
Paskelbta, kur investuota per 900 milijonų, skirtų sveikatos apsaugai
Thursday, 19 May 2011 10:19
Gyventojams siūloma susipažinti, kur ir kaip investuojama per 900 mln. litų Europos Sąjungos (ES) struktūrinės paramos, skirtos šalies sveikatos apsaugai. Visa informacija pateikta interaktyviame žemėlapyje. Tai leidžia paprastai ir greitai rasti išsamią informaciją apie skirtinguose šalies regionuose panaudotą ES struktūrinę paramą sveikatos apsaugai.
Read more...
 
Graži draugystė tęsiasi
Wednesday, 18 May 2011 11:52

Graži draugystė tęsiasi

Vieni aktyviausiųjų bendrumo akcijos „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“ dalyvių Panevėžio rajono Dembavos pagrindinės mokyklos 3 klasės mokiniai ir jų mokytoja Marytė Trinkūnienė gegužės 5 dieną vėl apsilankė Panevėžio Šv. Juozapo globos namuose. Tai jau trečioji mokinukų ir jų mokytojos išvyka pas vienišus senelius. Ir šį kartą susitikimas buvo jaudinantis ir turiningas. Vaikiai seneliams suvaidino muzikinį spektaklį trijų pasakų – „Batuotas katinas“, „Vilkas ir septyni ožiukai“ ir „Raudonkepuraitė“ – motyvais.

Read more...
 
Tuesday, 17 May 2011 07:39

2011 m. gegužės 16 d. Valstybiniame psichikos sveikatos centre vyko vaizdo klipo “(Svaigalai+iliuzija)/ateitis = X“ konkurso vertinimo komisijos posėdis. Posėdžio metu peržiūrėta ir įvertinta 17 konkursui atsiųstų darbų.

Vertinimo komisijos nariai: Valstybinio psichikos sveikatos centro Priklausomybės ligų skyriaus vyr. specialistė Danguolė Šulienė (pirmininkė), Valstybinio psichikos sveikatos centro Priklausomybės ligų skyriaus vyr. specialistė Daiva Daunienė, Švietimo ir mokslo ministerijos Neformalaus ugdymo ir švietimo pagalbos skyriaus vyresn. specialistė Emilija Bugailiškienė, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto 3 kurso studentas, dizaino ir reklamos paslaugų įmonės vadovas Džiugas Šaulys, Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos lektorė, režisierė, Miglė Greičiuvienė, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento Strategijos, stebėsenos ir analizės skyriaus vyriausioji specialistė Vida Leonienė, žurnalistas Juozas Dapšauskas.

Konkurso baigiamasis renginys – geriausių vaizdo klipų demonstravimas, apdovanojimo šventė ir koncertas įvyks gegužės 24 d. 13 val. kino teatre „Pasaka“ ( Šv. Ignoto g. 4/3, Vilniuje).

 
2011 m. Pasaulio diena be tabako
Tuesday, 17 May 2011 07:21

en_tfi_wntd_2011_poster_lr2011 m. Pasaulio dienos be tabako tema – Tarptautinė tabako kontrolės pagrindų konvencija. Pasaulio sveikatos organizacijos Tabako kontrolės pagrindų konvencija yra svarbiausias tabako kontrolės instrumentas pasaulyje. Tai pirmoji Pasaulio sveikatos organizacijos inicijuota ir remiama tokio lygio tarptautinė sutartis visuomenės sveikatos srityje. Tai pirmoji tokio lygio sutartis Jungtinių Tautų istorijoje, kurią pasirašė daugiau kaip 170 valstybių. Šis dokumentas suteikia galimybę siekti aukštesnio sveikatos lygmens ir numato naujus bendradarbiavimo kelius tabako kontrolės srityje.

Read more...
 
Nacionalinio konkurso „Blaivi klasė“ finalas
Monday, 18 April 2011 08:49

img_38652011 m. balandžio 14 d. Nuotykių parke „Lokės pėda“ įvyko Kauno jaunimo narkologijos pagalbos centro koordinuojamo nacionalinio konkurso „Blaivi klasė“ finalas. Konkurso metodinis konsultanatas – Valstybinis psichikos sveikatos centras. Konkurse dalyvavo apie 3,5 tūkst. aštuntokų iš 150 Lietuvos mokyklų.

Read more...
 
Kompiuterinio raštingumo kursai Klaipėdos ir Vilniaus apskrityse psichikos sveikatos centrų darbuotojams
Friday, 15 April 2011 09:06

logo_ESF

Bridge2Apex

Valstybinis psichikos sveikatos centras, vykdydamas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2008 m. balandžio 25 d. įsakymą Nr. V-334 “Dėl Sveikatos specialistų, prisidedančių prie sergamumo ir mirtingumo nuo pagrindinių neinfekcinių ligų mažinimo, kvalifikacijos kėlimo programos tvirtinimo“ bei įgyvendindamas Europos Socialinio fondo finansuojamą 2009 – 2013 metų projektą “Sveikatos specialistų kvalifikacijos kėlimo programa” (projekto kodas Nr. VP1-1.1-SADM-10-V-01-005), kartu su UAB “Bridge2Apex” vėl organizuoja kompiuterinio raštingumo kursus Klaipėdos ir Vilniaus apskrityse psichikos sveikatos centrų darbuotojams: psichiatrams, vaikų ir paauglių psichiatrams, psichologams, psichikos sveikatos slaugytojams, socialiniams darbuotojams, kurie bus apmokėti iš Europos socialinio fondo lėšų.

Kursų pradžia numatoma 2011 m. gegužės mėn. 2 d.

Kviečiame Klaipėdos ir Vilniaus apskričių psichikos sveikatos centrų darbuotojus pasinaudoti suteikta galimybe dalyvauti kompiuterinio raštingumo kursuose.

Kvietimas ir paraiška dėl dalyvavimo >>>

 


 
Vaizdo klipo kūrimo konkursas
Tuesday, 22 March 2011 12:27

KOVO 21 d. - GEGUŽĖS 13 d.
skelbiamas vaizdo klipo kūrimo konkursas!

Konkurso nuostatai >>>

Konkurso registracijos anketa (užpildyti siunčiant vaizdo klipą)>>>


Konkurso plakatas (pdf, A3)

 

Lietuvos psichologų kongresas - 2011LPS-logo1

2011 m. gegužės 6-7 d. Kaune vyks Lietuvos psichologų kongresas. Renginio organizatoriai: Vytauto Didžiojo universitetas ir Lietuvos psichologų sąjunga. Kongreso metu vyks Lietuvos psichologų sąjungos suvažiavimas.
Informacija apie renginį internete: www.kongresas.psichologusajunga.lt


 
Thursday, 17 March 2011 07:27

FACEBOOKUI1_WEBKovo 21-27 dienomis mokykla taps dėmesio centru, nes ateinanti savaitė – „Savaitė BE PATYČIŲ“.

 Kviečiame dalyvauti diskusijoje: Ar man mokykloje būti gera?

Valstybinio psichikos sveikatos centro (VPSC) specialistai kviečia mokytojus, klasių auklėtojus, psichologus, socialinius darbuotojus, moksleivius, jų artimuosius ir visus aktyvius piliečius, kurie neabejingi mokyklai ir jos bendruomenei, išsakyti savo nuomonę apie atmosferą mūsų mokymo įstaigose. Kviečiame pasidalinti savo patirtimi – ar Jums mokykloje dirbti ir mokytis gera? Ar joje esate gerbiami, ar jaučiatės saugūs?

Read more...
 
Monday, 14 February 2011 13:15

Vasario 11 d. Valstybiniame psichikos sveikatos centre, minint Pasaulinę ligonio dieną, vyko renginys, skirtas žurnalistų ir publikacijų autorių, išsamiausiai nušvietusių Bendrumo akcijos „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“ eigą, pagerbimui ir apdovanojimui.

 
<< Start < Prev 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next > End >>

Page 17 of 20
© 2016 State mental health centre. Prašome pranešti apie netikslumus.