i79rdt4931

Prisijunk prie mūsų

nerukysiult

vilkai

trans_logo

i79rdt4931

i79rdt4931

Socialinė reklama

daraugiski“DRAUGIŠKAME ŠEIMAI MIESTE AUGUECO” augunecoBUS SUKURTA VAIKAMS IR ŠEIMOMS SAUGI APLINKA

 

   

Ar kada mėginote su savo vaiku patys pasigaminti popieriaus ar muilo? O gal norėjote savomis rankomis sumaišyti šalpusnio, pušų pumpurų tinktūras, išsikepti duonos? Kada paskutinį sykį dūkote iki apsvaigimo ir statėte aukščiausią bokštą iš...saldainių popierėlių? Vis trūksta tam laiko, erdvės, noro?
Kviečiame visas mamas, tėčius, vaikus, senelius ir draugus į draugišką šeimai miestą „Augueco“, kuris atvers savo vartus lapkričio 19 d. parodoje “Vaikų šalis“. Jau antrus metus VšĮ „Draugiški šeimai“ kviečia pasibūti mieste, kuriame veiklos ras visa šeima.

 Vaikai galės pasidaryti darbelių iš šiukšlių, paskanauti ekologiškų užkandžių, pasitikrinti, ar teisingai valosi dantis, išbandyti savo jėgas jogos užsiėmimų metu. Mergaitės įrengtame Lėlių darželyje galės rengti, žaisti, vystyti skudurines lėles. Tuo tarpu mamytės ir tėveliai turės progą pasisiūti daugkartines sauskelnes, pačiupinėti rytietiškas nešiokles ir susipažinti su netradiciniais gydymo metodais - garso terapija, akupunktūra, homeopatija.

Nuvargusi nuo gausios veiklos, šeima galės išsitiesti ant sėdmaišių tiesiog pagrindinėje miesto aikštėje, kur vyks piešinių konkursas, lauks medinės kaladėlės. O atsipūtę, visi draugiškai patrauks į mainų turgelį, kur atsineštus išaugtus vaikų drabužėlius, žaislus, batukus bus galima keistis su kitomis miesto šeimomis.

AUGUECO mieste taip pat pamatysite Žaislų muziejų, galėsite visas tris dienas švęsti vaikų gimtadienius. Visko ir neišvardinsi.  Belieka tik čiupti savo šeimą ir skubėti į draugišką šeimai miestą “Augueco”, kuris laukia visų š.m. lapkričio 19-21 dienomis Litexpo parodų rūmuose.

Draugišką šeimai aplinką jau yra sukūrę: Parodų rūmai “LITEXPO”, Šeimos televizija “TV3”, Kelionių agentūra “ESTRAVEL”, Reklamos agentūra “RGB”, Vš. Į.  “Žaliasis taškas”, UAB “Colegies”, Vilniaus miesto savivaldybė, Valstybinis psichikos sveikatos centras.

Partneriai: “Augueco. Dūzginėlis”, ”Ekodaiktai”, Agentūra “Ūpas”  ”JAGA”, “Pushkupushku”, “SriSri joga”, “Fohow.info”, “Taip linksmiau”, “OOZUU”, “Dramblionė”, “Jordan”, “Mamos stilius”

Pilietinės iniciatyvos “Aš ir tu – draugiški šeimai” organizatoriai VšĮ „Draugiški šeimai“ yra pelno nesiekianti, nepolitinė ir nekonfesinė organizacija, kurios pagrindinis tikslas – atkreipti  visuomenės dėmesį į šeimą ir paskatinti mus visus tapti dar labiau draugiškais šeimai. Mūsų iniciatyvomis Lietuvoje jau veikia kasos šeimoms su mažamečiais vaikais ir nėščiosioms prekybos centruose (akcija “Be eilės!”, taip pat viešąjame transporte nuolatos tęsiasi akcija “Užleisk vietą!”, skatinanti padėti šeimoms ir besilaukiančioms moterims. Šių metų pavasarį visoje Lietuvoje vyko mūsų kartu su Šeimos televizija TV3 bei Vilniaus m. savivaldybe organizuota akcija “Tegu vaikai žaidžia”, kurios metu buvo sutvarkytos vaikų žaidimų aikštelės.  2009 m. lapkritį visoje Lietuvoje autobusų ir troleibusų stotelėse iškabinome plakatus  “Užleisk be eilės!” bei sukūrėme draugišką šeimai aplinką skatinantį kurti projektą “Draugiškas šeimai miestas” (“Litexpo” parodų centre).

VšĮ “Draugiški šeimai” nuolat bendradarbiauja su Sveikatos apsaugos ir darbo ministerija, Vilniaus ir didžiųjų šalies miestų savivaldybėmis, rengia mokslinius tyrimus bei visos šalies mastu rengia netradicines šeimos politikos gerinimo akcijas.

DAUGIAU  INFORMACIJOS: BIRUTĖ JAKUČIONYTĖ, 8 618 12181, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 
© 2016 Valstybinis psichikos sveikatos centras. Prašome pranešti apie netikslumus.