English Lietuvių

FACEBOOKUI1_WEBKovo 21-27 dienomis mokykla taps dėmesio centru, nes ateinanti savaitė – „Savaitė BE PATYČIŲ“.

 Kviečiame dalyvauti diskusijoje: Ar man mokykloje būti gera?

Valstybinio psichikos sveikatos centro (VPSC) specialistai kviečia mokytojus, klasių auklėtojus, psichologus, socialinius darbuotojus, moksleivius, jų artimuosius ir visus aktyvius piliečius, kurie neabejingi mokyklai ir jos bendruomenei, išsakyti savo nuomonę apie atmosferą mūsų mokymo įstaigose. Kviečiame pasidalinti savo patirtimi – ar Jums mokykloje dirbti ir mokytis gera? Ar joje esate gerbiami, ar jaučiatės saugūs?

 

 VPSC specialistų iniciatyva 2007 m. buvo organizuotas moksleivių vaizdo klipų konkursas „Žodis žeidžia, žodis gydo“, skirtas patyčių prevencijai. Keli šio konkurso filmukai patalpinti Facebook‘e „BŪKIM“.

Kviečiame apsilankyti, pasižiūrėti ir išsakyti savo nuomonę. Klipuose daugybė situacijų, kurios egzistuoja mokyklos kasdienybėje, kitos – moksleivių sugalvotos tam, kad parodytų, kaip giliai gali būti įsišaknijęs blogis. O ką Jūs manote apie šias situacijas? Ar Jums jos pažįstamos? Kokias galėtumėte pasiūlyti išeitis? Ar mokykla pajėgi pati spręsti savo problemas? Kuo galime padėti mes? Ne kritikuodami, ne smerkdami, o paprasčiausiai būdami nepakantūs blogiui. Nepakantūs patyčioms, pažeminimams, įžeidinėjimams. Būdami aktyvūs ir pilietiški.

Tad kviečiame visus – BŪKIM!

Janina Utkuvienė

Informacijos ir ryšių skyriaus vedėja