Korupcijos prevencija

Jei Valstybiniame psichikos sveikatos centre susidūrėte su korupcijos atvejais, darbuotojų piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi arba likote nepatenkinti aptarnavimo kokybe, prašome pranešti el. p. info@vpsc.lt arba tel. +370 5 2671811. Bus reaguojama ir į anoniminius pranešimus.

Daugiau apie korupcijos prevenciją >>>

Info ASIS naudotojams

atkurimas100

 

i79rdt4931

nerukysiult

vilkai

trans_logo

i79rdt4931

i79rdt4931

Paskelbta, kur investuota per 900 milijonų, skirtų sveikatos apsaugai
Gyventojams siūloma susipažinti, kur ir kaip investuojama per 900 mln. litų Europos Sąjungos (ES) struktūrinės paramos, skirtos šalies sveikatos apsaugai. Visa informacija pateikta interaktyviame žemėlapyje. Tai leidžia paprastai ir greitai rasti išsamią informaciją apie skirtinguose šalies regionuose panaudotą ES struktūrinę paramą sveikatos apsaugai.
„Už 2007–2013 m. laikotarpiu sveikatos apsaugos stiprinimui skirtą per 900 mln. Lt ES ir valstybės biudžeto lėšų sumą, jau įgyvendinami keli šimtai projektų: nuo ligoninių, poliklinikų, pirminės sveikatos priežiūros centrų ir visuomenės sveikatos biurų infrastruktūros modernizavimo iki naujų psichikos centrų vaikams ir paaugliams įkūrimo. Projektų apimtis yra didžiulė, tad gyventojai ne visada žino apie įdiegtas naujoves skirtingose gydymo įstaigose. Dabar orientuotis bus gerokai lengviau“, – sakė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) Europos Sąjungos paramos skyriaus vedėja Kristina Auruškevičienė.
 
 
Anot jos, naujasis interaktyvus žemėlapis pateiks aiškų sveikatos apsaugos sistemos pažangos vaizdą: jame galima matyti, kuriuose šalies regionuose gydymo įstaigoms skirta daugiausiai lėšų, kiek ir kokių projektų įgyvendinta, kokioms medicinos sritims lėšos buvo panaudotos, kokia ligų gydymo ir diagnostikos įranga buvo įsigyta ir kokia dar planuojama įsigyti.
 
 
„Neabejojame, jog žemėlapis gyventojams bus naudingas ir patogus įrankis, norint apsispręsti, kurios gydymo įstaigos jiems yra tinkamiausios, siekiant sužinoti, kokių ligų gydymo srityse pasiekta didžiausia pažanga. Visi besinaudojantys šiuo žemėlapiu tarsi laikys ranką ant mūsų sveikatos apsaugos sistemos pulso“, – teigė K. Auruškevičienė.
 
 
Interaktyviu žemėlapiu naudotis labai paprasta: atsidarius svetainės langą, matomas geografinis Lietuvos žemėlapis, kuriame pelės žymekliu galima paspausti ant norimos savivaldybės, tuomet iškyla judrūs informaciniai laukai, kuriuose išsamiai pristatomi čia įgyvendinami ES projektai. Informaciją galima susirasti ne tik pagal geografinę vietą, bet ir pagal priemones, kurios atspindi atskiras medicinos sritis – onkologiją, kardiologiją, psichikos sveikatą, skubią medicinos pagalbą traumų atvejais, ambulatorines ir stacionarias paslaugas, visuomenės sveikatos biurus ir t. t.
Naujasis interaktyvus ES projektų sveikatos apsaugos srityje žemėlapis patalpintas svetainėje http://www.esparama.sam.lt/zemelapis/sam.html. Ji taip pat galima rasti per Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainės www.sam.lt pirmajame puslapyje patalpintą reklaminį skydelį.

Daugiau informacijos:
Sveikatos apsaugos ministerijos
Europos Sąjungos paramos skyriaus vedėja
Kristina Auruškevičienė
Tel. (8 5) 266 1460  
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
www.sam.lt
 
© 2016 Valstybinis psichikos sveikatos centras. Prašome pranešti apie netikslumus.