Korupcijos prevencija

Jei Valstybiniame psichikos sveikatos centre susidūrėte su korupcijos atvejais, darbuotojų piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi arba likote nepatenkinti aptarnavimo kokybe, prašome pranešti el. p. info@vpsc.lt arba tel. +370 5 2671811. Bus reaguojama ir į anoniminius pranešimus.

Daugiau apie korupcijos prevenciją >>>

Info ASIS naudotojams

atkurimas100

 

i79rdt4931

nerukysiult

vilkai

trans_logo

i79rdt4931

i79rdt4931

Elektroninė Lietuvos psichikos sveikatos slaugytojų asociacijos apklausa

Anketa patalpinta:

http://www.manoapklausa.lt/apklausa/293171525/

 Šioje anketoje teiraujamasi jūsų nuomonės apie psichikos sveikatos slaugytojų profesinės praktikos ypatumus ir kvalifikacijos tobulinimo poreikius. Anketa yra anoniminė, iš atsakymų neįmanoma nustatyti konkretaus anketą užpildžiusio žmogaus.

 

Atsakyti prašoma į visus klausimus. Jeigu atrodo, kad yra keli teisingi atsakymai, prašytumėme pasirinkti tik vieną, labiausiai atitinkantį jūsų nuomonę šiuo metu.

 

Atgal sugrįžti ir pataisyti atsakymų neįmanoma, jei būtini pataisymai - reikia pildomos anketos neišsaugoti, o iš naujo užpildyti visą anketą. Iš viso yra 28 klausimai. Pildymas trunka apie 15 min. Reikia atsakyti į kiekvieną klausimą.

 

Iš anksto dėkojame už malonų bendradarbiavimą!

 

Kiekvienas pildantis turi iš naujo nueiti ant nuorodos, jeigu nuspaudus nesuveikia, reikia ją visą nukopijuoti ir atidaryti naujame lange. Jeigu iškiltų kokių nors sunkumų arba neaiškumų rašykite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba skambinkite tel. 8 698 04522.

 

 

Pagarbiai,

UAB "Socialiniai ir sveikatos projektai"

Vyr. Slaugos administratorė

Daiva Žukauskienė

867445602

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 
© 2016 Valstybinis psichikos sveikatos centras. Prašome pranešti apie netikslumus.