Korupcijos prevencija

Jei Valstybiniame psichikos sveikatos centre susidūrėte su korupcijos atvejais, darbuotojų piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi arba likote nepatenkinti aptarnavimo kokybe, prašome pranešti el. p. info@vpsc.lt arba tel. +370 5 2671811. Bus reaguojama ir į anoniminius pranešimus.

Daugiau apie korupcijos prevenciją >>>

Info ASIS naudotojams

atkurimas100

 

i79rdt4931

nerukysiult

vilkai

trans_logo

i79rdt4931

i79rdt4931

VII-oji Bendrumo akcija „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“

akcijaDžiaugsmo ir geros nuotaikos – daugiau, kai šiais dalykais dalijamasi! O juk kiekvienas žinome, kiek daug gali suteikti dėmesys ar geras žodis, ypač vienišam, retai lankomam žmogui.

Artėja Šv. Kalėdos ir Naujieji metai. Jau septintą kartą ir vaikus, ir suaugusiuosius Valstybinio psichikos sveikatos centro kolektyvas kviečia dalyvauti Bendrumo akcijoje. Prisiminkime vienišus žmones, kuriuos lankėme prieš metus, o gal ir praūžus šventiniam šurmuliui nepamiršome.

Sukurti Kalėdų atviruką ir parašyti keletą nuoširdžių žodžių galime kiekvienas. Tam neprireiks nei daug laiko, nei išlaidų. Pagalvokime, ką jis labiausiai pradžiugintų ir nuramintų. Gal gulintį ligos patale ar iš namų mažai beišeinantį senolį? O gal vienišą kaimyną ar tolimą giminaitį, kurio neaplanko vaikai? Prisiminkime ir buvusią mokytoją, kuri labai apsidžiaugtų, sulaukusi nuoširdaus sveikinimo.

Sukurkime atviruką, aplankykime ir pasveikinkime tuos, kurių galbūt be mūsų niekas neaplankys. Tegul bus tai maloniausia kada nors gyvenime gauta dovana. Tikime, kad kartu puoselėjamas bendrumo jausmas taps neatsiejama mūsų visų gyvenimo dalimi.

Nuoširdžiai kviečiame pasidalyti savo patirtimi, pastebėjimais ir išgyvenimais, kuriuos patyrėte ir dar patirsite lankydami vienišus žmones. Įdomiausius pasakojimus ir nuotraukas, siųskite e-paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba talpinkite patys mūsų Facebook‘e BŪKIM. Su visais, įsitraukusiais į akcijos veiklą ir atsiuntusiais pasakojimus ar nuotraukas, susisieksime asmeniškai.  

Nepaliaukime dalintis gerumu! Visi kartu pasistenkime, kad nė vienas nebūtų užmirštas!

 

Akcijos rėmėjai reklamos agentūra KREDO R.

 

Kontaktinis asmuo:

Janina Utkuvienė

Valstybinio psichikos sveikatos centro

Informacijos ir ryšių skyriaus vedėja

Tel. (8 5) 267 03 32

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

www.vpsc.lt

Facebook profilis: BŪKIM 

 
© 2016 Valstybinis psichikos sveikatos centras. Prašome pranešti apie netikslumus.