Korupcijos prevencija

Jei Valstybiniame psichikos sveikatos centre susidūrėte su korupcijos atvejais, darbuotojų piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi arba likote nepatenkinti aptarnavimo kokybe, prašome pranešti el. p. info@vpsc.lt arba tel. +370 5 2671811. Bus reaguojama ir į anoniminius pranešimus.

Daugiau apie korupcijos prevenciją >>>

Info ASIS naudotojams

atkurimas100

 

i79rdt4931

nerukysiult

vilkai

trans_logo

i79rdt4931

i79rdt4931

Šizofrenija – liga, pakeitusi mūsų gyvenimą

IMG 0002Gyvenimas labai trapus, mįslingas ir dažnai nepalankus žmonėms, paliestiems psichikos ligos. Šiame pasaulyje gyvename ne tik dėl savęs, dažniau esame vieni dėl kitų – džiaugiamės vieni kitų džiaugsmais, dalijamės rūpesčiais, kartu lengviau išgyvename užgriuvusias nelaimes. Sunkią valandą labai svarbu žinoti, kad nesi vienišas bėdoje, kad yra kas išklauso, kas supranta, kas užjaučia.

Šįkart kviečiame Jus pasidalinti savo patirtimi, savo išgyvenimais, Jums ar Jūsų artimajam susirgus šizofrenija. Papasakokite, kaip galima atpažinti ligą, kaip ji pakeitė Jūsų gyvenimą, santykius šeimoje, darbo kolektyve, su draugais, kaip jaučiasi ir ką mąsto sergantysis ir kaip jam gali pagelbėti aplinkiniai. Savo mintimis kviečiame dalintis ir medikus – Jūsų patirtis ir profesionalūs patarimai galbūt palengvins ne vieno žmogaus situaciją, padės suprasti, įsijausti, užjausti.
Pasakojimo apimtis ir forma gali būti labai įvairi – nuo vienos kitos minties ar pastebėjimo iki kelių puslapių, gali būti rimtas, nuoširdus atsivėrimas, skaudus išgyvenimas ar su švelniu humoru papasakotas pasakojimas. Galite rašyti ranka arba kompiuterio pagalba.
Jūsų laiškų lauksime iki 2014 m. gegužės pradžios adresu: Valstybinis psichikos sveikatos centras, Parko g. 15, Vilnius, LT-11205 arba e-paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, jeigu norite, kad būtų nurodyta Jūsų autorystė, jei ne – galite pasirašyti slapyvardžiu. Įdomiausių minčių autorių laukia vertingi prizai. Tad būtinai atsiųskite savo telefono numerį ar el. pašto adresą. Siųsdami pasakojimą Jūs patvirtinate, kad tai Jūsų rašinys ir kad dėl jo autorystės nekils ginčų.
Visus rašinių autorius pakviesime į muzikinį renginį, kuris vyks spalio 9 d. 15 val. Vilniaus universiteto Planetariume (Konstitucijos pr. 12a).
Jūsų pasakojimus ir mintis sudėsime į elektroninį leidinį ir paskelbsime spalio 10-ąją – Pasaulinę psichikos sveikatos dieną – Valstybinio psichikos sveikatos centro tinklalapyje www.vpsc.lt .
Būkime sveiki ir vieni kitiems dėmesingi!
Janina Utkuvienė
Valstybinio psichikos sveikatos centro
Informacijos ir ryšių skyriaus vedėja
Tel. (8 5) 267 03 32; el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

 
© 2016 Valstybinis psichikos sveikatos centras. Prašome pranešti apie netikslumus.