Korupcijos prevencija

Jei Valstybiniame psichikos sveikatos centre susidūrėte su korupcijos atvejais, darbuotojų piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi arba likote nepatenkinti aptarnavimo kokybe, prašome pranešti el. p. info@vpsc.lt arba tel. +370 5 2671811. Bus reaguojama ir į anoniminius pranešimus.

Daugiau apie korupcijos prevenciją >>>

Info ASIS naudotojams

atkurimas100

 

i79rdt4931

nerukysiult

vilkai

trans_logo

i79rdt4931

i79rdt4931

Tarptautinė konferencija „Menas ir psichikos sveikata. Kūrybinė partnerystė – politika ir praktika“

juost konfer

 

tarptautine konferencija2014 m. balandžio 22 d. Nacionalinėje dailės galerijoje LR Kultūros ministerija ir viešoji įstaiga „Socialiniai meno projektai" kartu su partneriais – Britų Taryba, Šiaurės ministrų tarybos biuru Lietuvoje rengia konferenciją „Menas ir psichikos sveikata. Kūrybinė partnerytė – politika ir praktika", kuri pristatys Lietuvos, Jungtinės Karalystės bei Suomijos patirtį, įgyvendinant tarpsektorines programas, orientuotas į visuomenės sveikatos stiprinimą ir gerovės didinimą.

 

Šiandien tarptautiniu mastu yra pripažinta, jog menas ir meninė veikla yra priemonė stiprinti asmenų psichikos sveikatą, kurti bendruomenes, mažinti socialinę atskirtį. 2014-2020 m. Nacionalinės pažangos programoje yra numatyta, jog kultūra ir sveikata yra horizontalūs valstybės politikos prioritetai. Kultūros ir sveikatos klausimų integravimas į visas visuomeninės ir politinės veiklos sritis yra kompleksinis klausimas, kurio sprendimui reikalingas glaudus valdžios institucijų ir nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimas, pirmenybės teikimas veiklos kokybei, efektyvumui, nuoseklumui ir integruotumui.

Konferencijos programoje rengiamose diskusijose bus susitelkta ties kintančia sveikatos ir socialinių paslaugų aplinka, kurioje didėja poreikis plėsti bendradarbiavimą tarp šių paslaugų teikėjų, klientų, nevyriausybinių organizacijų, visuomenės grupių ir bendruomenių.

Konferencija aktuali sveikatos apsaugos, socialinės apsaugos, kultūros politikos formuotojams, ekspertams; sveikatos priežiūros, socialinių paslaugų ir kultūros sričių profesionalams-praktikams; mokslininkams, tyrėjams; žiniasklaidos atstovams; visiems, besidomintiems pažanga sveikatos apsaugos, socialinių paslaugų ir kultūros sektoriuose.

Dalyvavimas nemokamas, bet būtina registracija. Kviečiame registruotis el. prieiga REGISTRACIJA iki 2014 m. balandžio 18 d.

Dėl daugiau informacijos kreipkitės – Ieva Petkutė, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , +370 615 21134.

KONFERENCIJOS PROGRAMA.

Tiesioginę renginio transliaciją galima bus stebėti interneto portale www.webseminarai.lt.

Konferencija „Menas ir psichikos sveikata. Kūrybinė partnerytė – politika ir praktika" yra programos „Menas ir psichikos sveikata" dalis. Programa „Menas ir psichikos sveikata" siekia mažinti stigmą, nelygybę ir diskriminaciją, susijusią su psichikos sveikatos sutrikimais.

Palydimasis konferencijos renginys – fotografijų paroda:

Guðrún Gísladóttir (Islandija/Danija), „Skausmas ir aš".

Parodos atidarymas balandžio 23 d., 18.00 val. Dailininkų sąjungos galerijoje, Vokiečių g. 2, Vilnius.

Konferencijos rengėjai: Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, VšĮ Socialiniai meno projektai.

Konferencijos partneriai: Britų Taryba, Šiaurės ministrų tarybos biuras, labdaros fondas „The Tiltas Trust", Mančesterio Metropolijos universitetas, Nacionalinė dailės galerija, Valstybinis psichikos sveikatos centras.

 
© 2016 Valstybinis psichikos sveikatos centras. Prašome pranešti apie netikslumus.