Korupcijos prevencija

Jei Valstybiniame psichikos sveikatos centre susidūrėte su korupcijos atvejais, darbuotojų piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi arba likote nepatenkinti aptarnavimo kokybe, prašome pranešti el. p. info@vpsc.lt arba tel. +370 5 2671811. Bus reaguojama ir į anoniminius pranešimus.

Daugiau apie korupcijos prevenciją >>>

Info ASIS naudotojams

atkurimas100

 

i79rdt4931

nerukysiult

vilkai

trans_logo

i79rdt4931

i79rdt4931

XVIII International Forum of Psychoanalysis 2014

September 17 - 19, 2014 Kaunas, Lithuania
Conference center of Hotel Park Inn by Radisson

Psychoanalysis, Trauma and Severe Mental Disorders

An event organized by International Federation of Psychoanalytic Societies

XVIII TARPTAUTINIS PSICHOANALIZĖS FORUMAS 2014
Psichoanalizė, trauma ir sunki psichopatologija

Kviečiame visus praktikuojančius, studijuojančius ir besidominčius psichoanalize bei psichoterapija į XVIII Tarptautinį Psichoanalizės Forumą, kuris įvyks 2014 Rugsėjo 17-19 d., Kaune, viešbučio Park Inn by Radisson Kaunas konferencijų centre. Tarptautinis Psichoanalizės Forumas (International Forum of Psychoanalysis) – kas du metai vykstanti tarptautinė konferencija, kurios tikslas – laisvas psichoanalitikų, psichoterapeutų ir psichoanalize besidominčių žmonių dalinimasis savo idėjomis, patirtimi, siekiant asmeninio ir psichoanalizės kaip mokslo vystymosi.

Forumą organizuoja Tarptautinė psichoanalitinių draugijų federacija (International Federation of Psychoanalytic Societies, IFPS), gyvuojanti nuo 1962 m. ir vienijanti 27 psichoanalitines draugijas iš įvairių pasaulio šalių. 2014 metų Forumą organizuoti patikėta Kauno Psichoanalizės ir Psichoterapijos Studijų Draugijai kartu su Norvegijos Institutt for Psykoterapi ir Suomijos Therapeia Society draugijomis. Tai sudaro unikalias sąlygas Lietuvoje susitikti, pasiklausyti ir padiskutuoti su psichoanalitikais ir psichoterapeutais iš viso pasaulio – JAV, Meksikos, Čilės, Argentinos, Brazilijos, Norvegijos, Suomijos, Švedijos, Vokietijos, Italijos, Ispanijos, Austrijos, Portugalijos, Egipto, Irano ir kitų pasaulio šalių. Pagrindinė Forumo tema – Psichoanalizė, trauma ir sunki psichopatologija. Traumos tema turi išskirtinę, bet galutinai neapibrėžtą reikšmę psichoanalizėje. Patirto smurto ar netekties pasekmių atpažinimas leidžia mums geriau suprasti ne tik savo pacientų, bet ir mūsų pačių ne visada įsisąmoninamas reakcijas: psichosomatinius simptomus, baimes, siekimą išvengti aukos bejėgiškumo ar susitapatinimą su skriaudėju. Būtent praktiniai terapinio darbo su sunkias traumų pasekmes patiriančiais pacientais klausimai bus šio Forumo dėmesio centre. Šioms temoms bus skirtos žymių kviestinių lektorių plenarinės paskaitos, individualių pranešimų simpoziumai ir diskusijos su kolegomis iš įvairių pasaulio šalių. Susiduriant su pacientų traumomis ir sunkia psichopatologija svarbu išvengti izoliacijos, gauti kolegų palaikymą ir patarimą. Tad kviečiame prisijungti, dalyvauti, būti kartu.

 

Doc. dr. Darius Leskauskas Forumo prezidentas Kauno Psichoanalizės ir Psichoterapijos Studijų Draugijos pirmininkas

 

Forumą organizuoja International Federation of sychoanalytic Societies (IFPS)
Forumą organizuojančios draugijos:
- Kauno psichoanalizės ir psichoterapijos studijų draugija, Lietuva
- Therapeia Society, Suomija
- Institutt for Psykoterapi, Norvegija
Forumą globoja Lietuvos sveikatos mokslų universitetas

 

Programa >>>

Dalyviams iš Lietuvos taikomas sumažintas, 180 eurų mokestis.
Daugiau informacijos ir registracija www.ifps-forum2014.com

 
© 2016 Valstybinis psichikos sveikatos centras. Prašome pranešti apie netikslumus.