Korupcijos prevencija

Jei Valstybiniame psichikos sveikatos centre susidūrėte su korupcijos atvejais, darbuotojų piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi arba likote nepatenkinti aptarnavimo kokybe, prašome pranešti el. p. info@vpsc.lt arba tel. +370 5 2671811. Bus reaguojama ir į anoniminius pranešimus.

Daugiau apie korupcijos prevenciją >>>

Info ASIS naudotojams

atkurimas100

 

i79rdt4931

nerukysiult

vilkai

trans_logo

i79rdt4931

i79rdt4931

IMG 8646 eKovo 18 d. Šiaulių teritorinė ligonių kasa ir VPSC Savižudybių prevencijos biuras organizavo konferenciją „Savižudybių prevencija Šiaulių regiono savivaldybėse". Konferencijoje dalyvavo apie 70 įvairių specialistų iš Šiaulių regiono. Šiaulių teritorinės ligonių kasos direktorius Remigijus Mažeika skaitė pranešimą „Sveikame kūne – sveika siela". Vilniaus m. psichikos sveikatos centro direktorius Martynas Marcinkevičius savo pranešimu kėlė klausimą ar savižudybė yra žmogaus pasirinkimas, ar liga, ar visuomenės problema? Savižudybių prevencijos biuro vedėjas Marius Strička pristatė pranešimą apie savižudybių prevenciją. Vilniaus m. psichikos sveikatos centro psichologė Vaiva Klimaitė kalbėjo apie tai, kokia pagalba reikalinga nusižudžiusiųjų artimiesiems.

Vilniaus m. tarybos narys Mykolas Majauskas pristatė Vilniaus m. savižudybių prevencijos memorandumo iniciatyvas. Apie Kupiškio sav. savižudybių prevencijos modelį ir algoritmą papasakojo psichologė Valija Šap. Antroje konferencijos dalyje darbas vyko keturiose grupėse: „Pagalba ketinantiems žudytis", „Pagalba bandžiusiems žudytis", „Pagalba nusižudžiusiojo artimiesiems" ir „Pozityvios aplinkos kūrimas". Konferencijos dalyviai aktyviai diskutavo apie tai, kaip atpažinti ketinančius žudytis asmenis, kokios pagalbos jiems reikia, kaip ją organizuoti. Buvo ieškoma sprendimų kaip geriau padėti bandžiusiam žudytis žmogui ir kaip užtikrinti tolimesnę pagalbą. Pagalbos nusižudžiusiųjų artimiesiems grupėje didelis dėmesys buvo skiriamas pagalbos sau grupių steigimo poreikiui ir galimybėms. Ketvirtoje grupėje diskutuota kaip pozityvi aplinka prisideda prie pirminės savižudybių prevencijos, kokia ji yra ir galėtų būti. Konferencijoje dalyvavo ir darbą grupėse moderavo Savižudybių prevencijos biuro vyr. specialistai Viktorija Andreikėnaitė, Rimantas Misevičius ir Rūta Klovaitė.

 

IMG 8715 e 11 e
 
© 2016 Valstybinis psichikos sveikatos centras. Prašome pranešti apie netikslumus.