Korupcijos prevencija

Jei Valstybiniame psichikos sveikatos centre susidūrėte su korupcijos atvejais, darbuotojų piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi arba likote nepatenkinti aptarnavimo kokybe, prašome pranešti el. p. info@vpsc.lt arba tel. +370 5 2671811. Bus reaguojama ir į anoniminius pranešimus.

Daugiau apie korupcijos prevenciją >>>

Info ASIS naudotojams

atkurimas100

 

i79rdt4931

nerukysiult

vilkai

trans_logo

i79rdt4931

i79rdt4931

Visus norinčius pamaitinti savo „Baltą Vilką“ kviečiame prisidėti prie akcijos

Akcija BV skelbimas nr2Akcijos įgyvendinimo laikotarpis 2016 metai

Siekiant sumažinti, laisvės atėmimo vietose esančių suimtųjų ir nuteistųjų psichoaktyvių medžiagų vartojimo (narkotikų, alkoholio, tabako) neigiamas pasekmes bei įgyvendinti Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktoriaus 2015 m. gruodžio mėn. 14 d. įsakymu Nr. V-481 patvirtinto „Bausmių vykdymo sistemos įstaigų veiklos narkotikų kontrolės ir vartojimo prevencijos srityje aprašo" priemones, Kauno tardymo izoliatorius, Pravieniškių pataisos namai-atviroji kolonija kartu su Valstybiniu psichikos sveikatos centru organizuoja akciją „Baltas vilkas".
Akcijos metu įkalinimo įstaigose bus propaguojama blaivi elgsena ir sveika gyvensena, analizuojamos suimtųjų ir/ar nuteistųjų problemos, susijusios su žalingu psichoaktyvių medžiagų vartojimu bei poreikis jas spręsti siekiant sumažinti jų neigiamą įtaką asmens gyvenimui. Akcijos metu, naudojant vaizdo ir kitą medžiagą, bus organizuojami įvairūs šviečiamieji-informaciniai užsiėmimai, skaitomi pranešimai, skirti psichoaktyvių medžiagų vartojimo padarinių mažinimui, teikiama psichologinė pagalba priklausomiems asmenims. Periodiškai veiks radijo laida, kurioje specialistai atsakinės į suimtųjų ir/ar nuteistųjų klausimus, susijusius su psichiką veikiančių medžiagų vartojimu, daroma žala, pagalba sau bei galimybe atsisakyti vartoti šias medžiagas. Taip pat bus organizuojami konkursai: vaizduojamojo meno darbų (piešinių, atviručių ir kt. kūrinių) konkursas „Atsigręžiant į save" bei literatūros kūrinių (esė, rašinio, eilėraščio ir kt. kūrinių) konkursas „Neišmoktos pamokos". Pagal poreikį bus organizuojami mokymai darbuotojams.

 

Prie akcijos galite prisidėti asmenine patirtimi, profesinėmis žiniomis ir parama konkursams (popieriumi, drobe, moliu, dažais, teptukais ir kitomis priemonėmis meno darbams atlikti).

Su mumis galima susisiekti tel. 852102817 ir el. paštais: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 
© 2016 Valstybinis psichikos sveikatos centras. Prašome pranešti apie netikslumus.