Korupcijos prevencija

Jei Valstybiniame psichikos sveikatos centre susidūrėte su korupcijos atvejais, darbuotojų piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi arba likote nepatenkinti aptarnavimo kokybe, prašome pranešti el. p. info@vpsc.lt arba tel. +370 5 2671811. Bus reaguojama ir į anoniminius pranešimus.

Daugiau apie korupcijos prevenciją >>>

Info ASIS naudotojams

atkurimas100

 

i79rdt4931

nerukysiult

vilkai

trans_logo

i79rdt4931

i79rdt4931

Kvietimas žiniasklaidai į „Psichozės labirinto“ atidarymą, kuris įvyks 2016 m. rugsėjo 9 d. 10 val. Vilniaus Dailės akademijoje (Malūnų g. 5.)

nuotr 1Psichozės apimtas žmogus klaidžioja iškreiptos realybės labirinte. Sutrikęs, sunkiai atpažįstantis aplinką ir save, kitaip reaguojantis į aplinkos dirgiklius, pojūčius ir siūlomą pagalbą. Tai gali būti vienišumo, išskyrimo iš bendruomenės patirtis.  

 „Psichozės labirintas“ – interaktyvus Nyderlandų menininkės Jennifer Kanary kūrinys, padedantis pajusti sunkiomis psichikos ligomis sergančių žmonių išgyvenimus. Tai simbolinis pasivaikščiojimas po psichoze sergančios mergaitės Jamie smegenis. „Eidami labirintu galite patys tai patirti, rinktis, kur nukreipti dėmesį, KAIP patirti, KIEK leisti vaizduotei jus užvaldyti“, – sako kūrinio autorė.

 „Psichozės labirintas“ apkeliavo daugumą Europos šalių, juo praėjo beveik 7000 žmonių.

 

Programa:

 

9:00–10:00 Individualus labirinto patyrimas.

10:00–10:20 Jennifer Canary "Apie tai, kaip per meną išgyventi psichozę", žiniasklaidos klausimai

10:20–10:30 Atviros psichiatrijos mėnesio pristatymas, žiniasklaidos klausimai

10:30–11:00 Refleksijos ir aptarimas. Dalyvauja Jennifer Canary, VDA Rektorius Audrius Klimas, Atviros psichiatrijos mėnesio koordinatorė Nijole Goštautaite Midttun.

11:00–12:00 Pokalbis prie kavos, tęsiant individualius žygius labirinte ir asmeninius interviu.

 

Šiuo renginiu atidaromas Atviros psichiatrijos mėnuo. Tai laikotarpis tarp dviejų psichikos sveikatai svarbių tarptautinių dienų – Pasaulinės savižudybių prevencijos dienos rugsėjo 10 d. ir Pasaulinės psichikos sveikatos dienos spalio 10 d., kuri Lietuvoje minima jau antrąjį dešimtmetį. Tai antroji psichikos ligų ir jų gydymo stigmos mažinimo iniciatyva, pristatanti šiuolaikinės psichiatrijos pasiekimus, skatinanti laiku kreiptis tinkamos pagalbos. Visoje Lietuvoje vykstantys renginiai suteikia galimybę pažvelgti į šiuolaikinę psichiatriją, daugiau sužinoti apie psichiatrijoje taikomų metodų įvairovę. Atviros psichiatrijos mėnesio metu vyks paskaitos, atvirų durų dienos, kūrybinės dirbtuvės, konsultacijos spaudos konferencijos ir diskusijos.

 

Daugiau informacijos apie renginius rasite Atviros psichiatrijos mėnesio Facebook paskyroje

 

Būtume dėkingi, jei apie savo dalyvavimą informuotumėte organizatorius:

Nijolė Goštautaitė Midttun Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ; tel.: +370 698 04522

Žana Pivoriūnienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Rengėjai: Všį „Psichikos sveikatos iniciatyva“, Psichikos sveikatos vadybos asociacija.

 

https://www.facebook.com/LabyrinthPsychotica

 
© 2016 Valstybinis psichikos sveikatos centras. Prašome pranešti apie netikslumus.