Korupcijos prevencija

Jei Valstybiniame psichikos sveikatos centre susidūrėte su korupcijos atvejais, darbuotojų piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi arba likote nepatenkinti aptarnavimo kokybe, prašome pranešti el. p. info@vpsc.lt arba tel. +370 5 2671811. Bus reaguojama ir į anoniminius pranešimus.

Daugiau apie korupcijos prevenciją >>>

Info ASIS naudotojams

atkurimas100

Kelionė į Suomiją

suom 2Gruodžio 12-16 d. Savižudybių prevencijos biuro komanda kartu su specialistais iš Vilniaus savivaldybės visuomenės sveikatos biuro aplankė Suomiją Norvegų mobilumo programos rėmuose ir domėjosi suomių darbu savižudybių prevencijos srityje. Lankėmės Nacionaliniame sveikatos ir gerovės institute, Helsinkio ir Ūsimos raj. ligoninės psichiatrijos skyriuje, Nevyriausybinėje organizacijoje „Mieli“.

Susitikome su Nacionalinio sveikatos ir gerovės instituto prof. Timo Partonen, PSO Psichikos sveikatos centro vadove Pia Solin, Medicinos fakulteto prof. Erkki T. Isometsä ir dr. Kari Raaska, Psichikos sveikatos asociacijos Suomijoje projektų koordinatoriumi Johannes Parkkonen, su nusižudžiusiųjų artimųjų organizacijos „SURUNAUHA“ vadove Viivi Suihkonen ir kt. Susipažinome su suomių psichikos sveikatos sistema ir savižudybių rodikliais, aiškinomės kokius jie vykdo projektus savižudybių prevencijos rėmuose, kaip rūpinasi nusižudžiusiųjų artimaisiais ir kaip dirba su žiniasklaida. Pasisėmėme patirties, pristatėme jiems savo veiklas.

suom 1 suom 2 suom 3

 

 

 
© 2016 Valstybinis psichikos sveikatos centras. Prašome pranešti apie netikslumus.