Korupcijos prevencija

Jei Valstybiniame psichikos sveikatos centre susidūrėte su korupcijos atvejais, darbuotojų piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi arba likote nepatenkinti aptarnavimo kokybe, prašome pranešti el. p. info@vpsc.lt arba tel. +370 5 2671811. Bus reaguojama ir į anoniminius pranešimus.

Daugiau apie korupcijos prevenciją >>>

Info ASIS naudotojams

atkurimas100

Priklausomybių prevencijos akcija „VIA“

viaRugsėjo mėnesį startavo priklausomybių prevencijos akcija „VIA“, skirta moksleivių, studentų savišvietai, kūrybiškumo skatinimui, blaivaus/laisvo nuo priklausomybių gyvenimo stiliaus formavimui. Akcijos esmė suteikti kūrybinę laisvę moksleiviams patiems kalbėti apie priklausomybes tomis priemonėmis, kurios jiems yra artimos ir suprantamos. Priklausomybių prevencija apėmė alkoholio, tabako, narkotinių medžiagų, energinių gėrimų vartojimo, televizijos, interneto, kompiuterinių žaidimų, lošimų ir kito priklausomo elgesio prevencijos sritis. Akcijoje dalyvauti buvo kviečiami Lietuvos mokyklų moksleiviai nuo 12 metų, profesinio rengimo centrų moksleiviai, bei kolegijų studentai. Akcijos metu iki lapkričio pabaigos vyko priklausomybių prevencijos renginiai mokyklose bei socialinės reklamos plakatų ir prevencinių vaizdo klipų konkursas. Konkursas vyko elektroninėje erdvėje - specialiai tam Valstybinio psichikos sveikatos centro sukurtoje „Facebook“ paskyroje „VIA“ (reiškiančioje Kelias). Čia buvo sukelti laisvai visuomenei prieinami visi konkursui atsiųsti plakatai ir vaizdo klipai. Visi pageidaujantys (moksleiviai, studentai, visuomenės sveikatos specialistai, socialiniai pedagogai, psichologai, tėvai ir kt,) galėjo tapti paskyros „VIA“ draugais ir balsuoti už jiems patikusius darbus, komentuoti.

Darbai buvo vertinami dviem būdais:

* Daugiausia visuomenės balsų „Facebook“ paskyroje surinkę socialinės reklamos plakatas ir vaizdo klipas.

* Valstybinio psichikos sveikatos centro sudarytos komisijos vertinimas.

Konkurse dalyvavo apie 300 moksleivių bei studentų iš 36 mokymo įstaigų, iš jų: 27 bendrojo lavinimo, 7 profesinio mokymo, 2 kolegijų iš įvairių Lietuvos vietų. Konkursui pristatyta 110 plakatų ir 13 vaizdo klipų. Nugalėtojai t.y. 3 -jų vaizdo klipų ir 8- nių plakatų kūrėjai buvo apdovanoti prizais.

„Facebook“ paskyra „VIA“ yra aktyvi ir šiuo metu. Pamatyti konkurso darbus ir tapti „VIA“ draugais galima surinkus žodį VIA „Facebook“e arba paspaudus nuorodą https://www.facebook.com/vpsc.via

 

 

 
© 2016 Valstybinis psichikos sveikatos centras. Prašome pranešti apie netikslumus.