Korupcijos prevencija

Jei Valstybiniame psichikos sveikatos centre susidūrėte su korupcijos atvejais, darbuotojų piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi arba likote nepatenkinti aptarnavimo kokybe, prašome pranešti el. p. info@vpsc.lt arba tel. +370 5 2671811. Bus reaguojama ir į anoniminius pranešimus.

Daugiau apie korupcijos prevenciją >>>

Info ASIS naudotojams

atkurimas100

 

i79rdt4931

nerukysiult

vilkai

trans_logo

i79rdt4931

i79rdt4931

Diskusija „Nesižudanti Lietuva: kada?“

diskusija Lapkričio 8 d. Martyno Mažvydo Nacionalinėje bibliotekoje vyko diskusija pavadinimu „Nesižudanti Lietuva: kada?“

Susitikimo metu buvo nagrinėjamos priežastys, kodėl Lietuvoje yra toks didelis savižudybių skaičius, analizuojamas Verterio efektas bei aptariama, kaip atpažinti ir kaip reaguoti į savižudybei besiruošiančio žmogaus siunčiamus signalus. Renginyje diskutavo Jurgita Jurkutė-Širvaitė (LR Prezidentės inicijuotos kampanijos “Už saugią Lietuvą” ambasadorė, aktorė, laidų vedėja), Valija Šap (savižudybių prevencijos projekto „Kupiškio algoritmas“ įkvėpėja, medicinos psichologė) ir Arūnas Germanavičius (VU MF Psichiatrijos klinikos profesorius, mokslų daktaras).

 

Diskusiją moderavo Linas Sabaliauskas, verslo teisės advokatų kontoros TRINITI vadovaujantysis partneris.

Diskusiją organizavo tarptautinio lietuvių profesionalų tinklas Global Lithuanian Leaders (GLL), advokatų kontora TRINITI ir LRT. Šia iniciatyva siekiama suburti sėkmės Lietuvoje ir užsienyje pasiekusius įvairių sričių profesionalus bei ekspertus ir jų žinių bei praktikos pagalba prisidėti prie intelektualios, vieningos ir sėkmingos Lietuvos kūrimo. Atvirų diskusijų metu siekiama skatinti diskusijų kultūrą, įsiklausant į skirtingas nuomones ir ieškant bendrų išvadų išmaniems sprendimams suformuluoti. 

 

Diskusijos įrašą galite rasti čia:

http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1013678714/lietuva_nesizudanti_lietuva_kada

 

 
© 2016 Valstybinis psichikos sveikatos centras. Prašome pranešti apie netikslumus.