Korupcijos prevencija

Jei Valstybiniame psichikos sveikatos centre susidūrėte su korupcijos atvejais, darbuotojų piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi arba likote nepatenkinti aptarnavimo kokybe, prašome pranešti el. p. info@vpsc.lt arba tel. +370 5 2671811. Bus reaguojama ir į anoniminius pranešimus.

Daugiau apie korupcijos prevenciją >>>

Info ASIS naudotojams

atkurimas100

 

i79rdt4931

nerukysiult

vilkai

trans_logo

i79rdt4931

i79rdt4931

Seminaras diskusija „Smurto bei tyčinio savęs žalojimo registravimas asmens sveikatos priežiūros įstaigose: iššūkiai ir galimybės“

DSC04807Lapkričio 22d. Trakuose, SMLPC Sveikatos mokykloje Savižudybių prevencijos biuras organizavo seminarą diskusiją „Smurto bei tyčinio savęs žalojimo registravimas asmens sveikatos priežiūros įstaigose: iššūkiai ir galimybės“. Seminare 25 sveikatos priežiūros ir visuomenės sveikatos specialistai, lygių galimybių plėtros ekspertai pristatė ir diskutavo apie smurtą artimoje aplinkoje, savižalos ir bandymų nusižudyti registravimą, iššūkius siekiant patikimos statistikos ir bendro patikimo žinojimo apie procesus Lietuvoje. Akcentuotas informacijos kodavimas, ir perdavimas tarp institucijų.

Seminaro pranešėjai, Lygių galimybių plėtros centro projektų ekspertė Margarita Jankauskaitė, Savižudybių prevencijos biuro vadovas marius Strička, Higienos instituto ekspertės Rita Gaidelytė ir Aušra Želvienė iškėlė konkrečias problemas diskusijai, kurią moderavo VU prof.Arūnas Germanavičius.

DSC04789

DSC04823

DSC04839

 
© 2016 Valstybinis psichikos sveikatos centras. Prašome pranešti apie netikslumus.