Korupcijos prevencija

Jei Valstybiniame psichikos sveikatos centre susidūrėte su korupcijos atvejais, darbuotojų piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi arba likote nepatenkinti aptarnavimo kokybe, prašome pranešti el. p. info@vpsc.lt arba tel. +370 5 2671811. Bus reaguojama ir į anoniminius pranešimus.

Daugiau apie korupcijos prevenciją >>>

Info ASIS naudotojams

atkurimas100

 

i79rdt4931

nerukysiult

vilkai

trans_logo

i79rdt4931

i79rdt4931

Vaizdo seminaras ,,Vaiko psichologinio atsparumo stiprinimas – priklausomybių prevencijos pagrindas“

Pristatome vaizdo seminarą ,,Vaiko psichologinio atsparumo stiprinimas – priklausomybių prevencijos pagrindas“ su lektore, psichologe Aurelija Lingiene, VšĮ Asmenybės brandos centras vadove. Seminaras skirtas tėvams ir specialistams, dirbantiems su vaikais ir šeimomis.

 

,,Mes, suaugę sukuriam pasaulį, į kurį įmetam vaiką ir kuriame jam yra gerai, arba negerai...Arba mes jam padedam užaugti, arba nepadedam, palikdami jį patį tvarkytis su visais sunkumais ir problemomis „ – taip Aurelija kalba apie saugusiojo žmogaus atsakomybę prieš vaiką. Suaugusiojo elgesys dažnai nulemtas vaikystės patirčių, rizika pradėti žalingai vartoti psichoaktyvias medžiagas, lošti, ar ,,pabėgti“ į virtualųjį pasaulį taip pat. Apie tai, kaip padėti sau tapti resursu, stiprinančiu vaiko psichologinę sveikatą, apie pagalba sau ir vaikui skyrybų, kitų šeimą ištikusių sunkumų atveju, vaiko lojalumo konfliką ir jo sprendimus ir dar daug kitų klausimų išsamiau šiame vaizdo seminare.

 
© 2016 Valstybinis psichikos sveikatos centras. Prašome pranešti apie netikslumus.