Korupcijos prevencija

Jei Valstybiniame psichikos sveikatos centre susidūrėte su korupcijos atvejais, darbuotojų piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi arba likote nepatenkinti aptarnavimo kokybe, prašome pranešti el. p. info@vpsc.lt arba tel. +370 5 2671811. Bus reaguojama ir į anoniminius pranešimus.

Daugiau apie korupcijos prevenciją >>>

Info ASIS naudotojams

atkurimas100

 

i79rdt4931

nerukysiult

vilkai

trans_logo

i79rdt4931

i79rdt4931

virselis_aljansPlatinamas naujas leidinys:
Metodinės rekomendacijos darbui su švirkščiamųjų narkotikų vartotojais

Valstybinis psichikos sveikatos centras iš Jungtinių Tautų Narkotikų ir nusikalstamumo biuro (UNODC) Regiono projektų Baltijos šalims atstovų gavo 2010 m. UNODC išleistas metodines rekomendacijas ,,Švirkščiamųjų narkotikų vartotojų motyvacinis interviu. Metodinės rekomendacijos ŽIV/AIDS profilaktikos programų socialiniams darbuotojams“. Leidinys skirtas socialiniams darbuotojams dirbti su švirkščiamųjų narkotikų vartotojais pagal motyvacinio interviu metodą. Motyvacinio interviu metodo veiksmingumas gydant sergančiuosius priklausomybės ligomis yra įrodytas moksliniais tyrimais. Taikant šį metodą švirkščiamųjų narkotikų vartotojams, stiprinama jų motyvacija keisti elgesį, laikytis sveikatos priežiūros specialisto rekomendacijų ir taip pagerinti gydymo rezultatus.
Valstybinio psichikos sveikatos centro duomenimis, švirkščiamųjų narkotikų vartotojai sudaro didžiausią dalį (per 80 proc. kasmet) iš visų pacientų, kurie asmens sveikatos priežiūros įstaigose gydėsi dėl psichikos ir elgesio sutrikimų vartojant narkotines ir psichotropines medžiagas.
Leidinys platinamas psichikos sveikatos centrams, įstaigoms, teikiančioms pirmines ambulatorines psichikos sveikatos priežiūros paslaugas. Dėl leidinio galima kreiptis į Valstybinio psichikos sveikatos centro Priklausomybės ligų skyriaus specialistus tel. 8 5 2499976, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ir atvykti jo atsiimti adresu Parko g. 15, Vilnius.
 
© 2016 Valstybinis psichikos sveikatos centras. Prašome pranešti apie netikslumus.