Integracija į ES
Europos Komisijos kofinansuojamas projektas ,,Vaikų ir paauglių psichikos sveikata padidėjusioje Europos Sąjungoje: veiksmingų politikų ir strategijų plėtra"
CAMHEE2005 m. Valstybinis psichikos sveikatos centras, bendradarbiaudamas su kitomis Lietuvos organizacijomis - Vilniaus universitetu, Mokymų, tyrimų ir vystymo centru -parengė ir pateikė Europos Komisijai projektą "Vaikų ir paauglių psichikos sveikata padidėjusioje Europos Sąjungoje: veiksmingų politikų ir strategijų plėtra".
Skaityti daugiau...
 
PSO Europos ministrų konferencija psichikos sveikatos klausimais

2005 m. sausio 12 - 15 d. Helsinkyje vyko PSO Europos ministrų konferencija, skirta psichikos sveikatos temai. Joje buvo diskutuojama apie psichikos sveikatos situaciją Europos regiono valstybėse. Lietuvos delegacijos vadovas, sveikatos apsaugos ministras prof. Žilvinas Padaiga, pirmininkavo viename iš plenarinių posėdžių.

Skaityti daugiau...
 
2004 05 07 10.00 val. VU Medicinos fakultete vyko seminaras ir apskrito stalo diskusija tema ,,Visuomenės psichikos sveikatos stiprinimas ES plėtros ir Lietuvos sveikatos reformos kontekste". Kalbėjo VPSC direktorė O.Davidonienė. Organizavo VU MF Visuomenės sveikatos institutas.
 
Ataskaita apie dalyvavimą PSO seminare

2003 m. gegužės 28-30 dienomis teko dalyvauti 6-ajame Europos šalių PSO partnerių psichiatrijai seminare, kuris vyko Madride. Kelionės išlaidas ir pragyvenimo viešbutyje išlaidas apmokėjo seminarą organizavusi Ispanijos Sveikatos ir vartotojų reikalų ministerija. Seminaro metu buvo išklausyta visa eilė pranešimų, daug laiko buvo skirta darbui grupėse.

 

Skaityti daugiau...
 

LTpirminink2013

 

Neformalus sveikatos apsaugos ministrų susitikimas (2013 m. liepos 8-9 d.)

Ministro kalba Europos Parlamento Aplinkos, visuomenės sveikatos ir maisto saugos komitetui (2013-07-11)

Pirmininkavimo Europos Sąjungos tarybai konferencija "Psichikos sveikata: iššūkiai ir galimybės" (2013 m. spalio 10-11 d.)

 


© 2016 Valstybinis psichikos sveikatos centras. Prašome pranešti apie netikslumus.