"Geranoriškiausios darbovietės" konkursas darbdaviams
titulinis
Projekto kalendorius
"Geranoriškiausios darbovietės" konkursas darbdaviams
Ieškantiems pagalbos
Leidiniai

Informacija žiniasklaidoje

Mes tikime, kad Lietuvoje yra gražių pavyzdžių, kaip kolektyvai, darbdaviai sprendžia iškylančias problemas, įsiklauso į savo darbuotojų pastabas ir stengiasi kurti saugią bei geranorišką darbo aplinką. Kreipiamės į Jus kviesdami pasidalinti Jūsų patirtimi ir aprašyti priemones, skirtas kovai su patyčiomis, fiziniu, psichologiniu smurtu, ujimu, priekabiavimu (jeigu tokios taikomos Jūsų darbovietėje). Tai gali būti labai įvairios formos: ilgalaikis daugiakomponentis projektas, apimantis skubų apsaugos darbuotojų iškvietimą fizinio smurto atveju; mokymai, kaip spręsti konfliktines situacijas, ar tiesiog nuoširdūs vadovo pokalbiai su pavaldiniais apie iškylančias problemas.

 

Siekiant išsiaiškinti geranoriškiausią darbovietę buvo suorganizuotas "Geronoriškiausios darbovietės" konkursas darbdaviams. Nugalėtoju tapo AB "Lietuvos geležinkeliai".

Nuoširdžiai tikime, kad geras pavyzdys paskatins ir kitus darbdavius, darbuotojus keisti situaciją, tokiu būdu formuojant geranoriškumo jausmą ir prisidedant prie geresnės Lietuvos ateities.